Contact

 

Director
Mihai Pâlșu – mihaip [@] secundatv.ro

 

Redactia   Moderator
office [@] secundatv.ro moderator [@] secundatv.ro

Anchete & Dezvaluiri

Mihai Pâlșu – mihaip [@] secundatv.ro
Catalin Visan – catalin.visan [@] secundatv.ro
Mirela Egeea – mirela.egeea [@] secundatv.ro

Proiecte & Idei

Mihai Pâlșu – mihaip [@] secundatv.ro

Politica

Mihai Pâlșu – mihaip [@] secundatv.ro
Mircea Constantin Lupsa – mclupsa [@] secundatv.ro
Catalin Visan – catalin.visan [@] secundatv.ro
Mirela Egeea – mirela.egeea [@] secundatv.ro
Mircea Popescu – mircea.popescu [@] secundatv.ro

Social

Mirela Egeea – mirela.egeea [@] secundatv.ro
Catalin Visan – catalin.visan [@] secundatv.ro
Mircea Constantin Lupsa – mclupsa [@] secundatv.ro

Sanatate

Adrian Nicolae – adrian.nicolae [@] secundatv.ro
Madalin Bulf – madalin.bulf [@] secundatv.ro
Gabriel Andrei – gabriel.andrei [@] secundatv.ro

Studii de caz

Mihai Pâlșu – mihaip [@] secundatv.ro

Sport

Cristi Ionita – cristi.ionita [@] secundatv.ro

Business

Cristi Ionita – cristi.ionita [@] secundatv.ro
Catalin Visan – catalin.visan [@] secundatv.ro
Madalin Bulf – madalin.bulf [@] secundatv.ro
Mirela Egeea – mirela.egeea [@] secundatv.ro

Transporturi

Catalin Visan – catalin.visan [@] secundatv.ro
Marius Popovici – marius.popovici [@] secundatv.ro
Mirela Egeea – mirela.egeea [@] secundatv.ro

Cultura

Dr. Constantin Hostiuc – Constantin.hostiuc [@] secundatv.ro
Adrian Nicolae – adrian.nicolae [@] secundatv.ro

Externe

Catalin Visan – catalin.visan [@] secundatv.ro
Mirela Egeea – mirela.egeea [@] secundatv.ro
Madalin Bulf – madalin.bulf [@] secundatv.ro
Cristi Ionita – cristi.ionita [@] secundatv.ro

Life Style & IT

Cristi Ionita – cristi.ionita [@] secundatv.ro
Adrian Nicolae – adrian.nicolae [@] secundatv.ro
Gabriel Andrei – gabriel.andrei [@] secundatv.ro

Webmaster

webmaster [@] secundatv.ro

Textele ce poartă următoarele semnături reprezintă publicitate advertorială: Focus Social, Focus Politic, Focus Economic, Focus Financiar şi Focus Magazin.
ok
SECUNDATV.RO folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG13 2012.