Exim Bank

the GROUP

Borsec

Samsung

Carrefour

Deichmann

Dedeman

Metro

Auchan

 

Cotnari

ComputerLand

Sony

Arctic

Dacia

Rompetrol

Penny

Selgros

ACTUALITATE: Ludovic Orban a fost audiat la Parchetul General / El a refuzat să se constituie parte vătămată într-o sesizare depusă de altcineva împotriva unui procuror / “Sesizarea mea este împotriva lui Dragnea și Dăncilă” / “Privește încălcarea Constituției de către cei doi”

 

Breaking News:
 

Programul complet al meciurilor de la Campionatul Mondial

Toate partidele vor fi transmise în direct pe canalele TVR – ora României

Pentru că se intră în linie dreaptă cu pregătirile pentru Campionatul Mondial de fotbal din Rusia, vă invităm astăzi să parcurgeți și, de ce nu, chiar să salvați sau să memorați programul complet al meciurilor de la turneul final care se va desfășura în perioada 14 iunie – 15 iulie.

Grupa A

Joi, 14 iunie

18.00 (ora României), Rusia – Arabia Saudită (Moscova)

Vineri, 15 iunie

15.00, Egipt – Uruguay (Ekaterinburg)

Marți, 19 iunie

21.00, Rusia – Egipt (St. Petersburg)

Miercuri, 20 iunie

18.00, Uruguay – Arabia Saudită (Rostov pe Don)

Luni, 25 iunie

17.00, Uruguay – Rusia (Samara)

17.00, Arabia Saudită – Egipt (Volgograd)

Grupa B

Vineri, 15 iunie

18.00, Maroc – Iran (St. Petersburg)

21.00, Portugalia – Spania (Soci)

Miercuri, 20 iunie

15.00, Portugalia – Maroc (Moscova)

21.00, Iran – Spania (Kazan)

Luni, 25 iunie

21.00, Spania – Maroc (Kaliningrad)

21.00, Iran – Portugalia (Saransk)

Grupa C

Sâmbătă, 16 iunie

13.00, Franța – Australia (Kazan)

19.00, Peru – Danemarca (Saransk)

Joi, 21 iunie

15.00, Danemarca – Australia (Samara)

18.00, Franța – Peru (Ekaterinburg)

Marți, 26 iunie

17.00, Australia – Peru (Soci)

17.00, Danemarca – Franța (Moscova)

Grupa D

Sâmbătă, 16 iunie

16.00, Argentina – Islanda (Moscova)

22.00, Croația – Nigeria (Kaliningrad)

Joi, 21 iunie

21.00, Argentina – Croația (Nijni Novgorod)

Vineri, 22 iunie

18.00, Nigeria – Islanda (Volgograd)

Marți, 26 iunie

21.00, Nigeria – Argentina (St. Petersburg)

21.00, Islanda – Croația (Rostov pe Don)

Grupa E

Duminică, 17 iunie

15.00, Costa Rica – Serbia (Samara)

21.00, Brazilia – Elveția (Rostov pe Don)

Vineri, 22 iunie

15.00, Brazilia – Costa Rica (St. Petersburg)

21.00, Serbia – Elveția (Kaliningrad)

Miercuri, 27 iunie

21.00, Serbia – Brazilia (Moscova)

21.00, Elveția – Costa Rica (Nijni Novgorod)

Grupa F

Duminică, 17 iunie

18.00, Germania – Mexic (Moscova)

Luni, 18 iunie

15.00, Suedia – Coreea de Sud (Nijni Novgorod)

Sâmbătă, 23 iunie

18.00, Coreea de Sud – Mexic (Rostov pe Don)

21.00, Germania – Suedia (Soci)

Miercuri, 27 iunie

17.00, Coreea de Sud – Germania (Kazan)

17.00, Mexic – Suedia (Ekaterinburg)

Grupa G

Luni, 18 iunie

18.00, Belgia – Panama (Soci)

21.00, Tunisia – Anglia (Volgograd)

Sâmbătă, 23 iunie

15.00, Belgia – Tunisia (Moscova)

Duminică, 24 iunie

15.00, Anglia – Panama (Nijni Novgorod)

Joi, 28 iunie

21.00, Panama – Tunisia (Saransk)

21.00, Anglia – Belgia (Kaliningrad)

Grupa H

Marți, 19 iunie

15.00, Columbia – Japonia (Saransk)

18.00, Polonia – Senegal (Moscova)

Duminică, 24 iunie

18.00, Japonia – Senegal (Ekaterinburg)

21.00, Polonia – Columbia (Kazan)

Joi, 28 iunie

17.00, Japonia – Polonia (Volgograd)

17.00, Senegal – Columbia (Samara)

Optimi de finală

Sâmbătă, 30 iunie

17.00, Câștigătoare Grupa C – Locul 2 Grupa D (Kazan, meciul 50)

21.00, Câștigătoare Grupa A – Locul 2 Grupa B (Soci, meciul 49)

Duminică, 1 iulie

17.00, Câștigătoare Grupa B – Locul 2 Grupa A (Moscova, meciul 51)

21.00, Câștigătoare Grupa D – Locul 2 Grupa C (Nijni Novgorod, meciul 52)

Luni, 2 iulie

17.00, Câștigătoare Grupa E – Locul 2 Grupa F (Samara, meciul 53)

21.00, Câștigătoare Grupa G – Locul 2 Grupa H (Rostov pe Don, meciul 54)

Marți, 3 iulie

17.00, Câștigătoare Grupa F – Locul 2 Grupa E (St. Petersburg, meciul 55)

21.00, Câștigătoare Grupa H – Locul 2 Grupa G (Moscova, meciul 56)

Sferturi de finală

Vineri, 6 iulie

17.00, Câștigătoare meci 49 – Câștigătoare meci 50 (Nijni Novgorod, meciul 57)

21.00, Câștigătoare meci 53 – Câștigătoare meci 54 (Kazan, meciul 58)

Sâmbătă, 7 iulie

17.00, Câștigătoare meci 55 – Câștigătoare meci 56 (Samara, meciul 60)

21.00, Câștigătoare meci 51 – Câștigătoare meci 52 (Soci, meciul 59)

Semifinale

Marți, 10 iulie

21.00, Câștigătoare meci 57 – Câștigătoare meci 58 (St. Petersburg)

Miercuri, 11 iulie

21.00, Câștigătoare meci 59 – Câștigătoare meci 60 (Moscova)

Finala mică

Sâmbătă, 14 iulie

17.00, Învinsă semifinala 1 – Învinsă semifinala 2 (St. Petersburg)

Finala mare

Duminică, 15 iulie

18.00, Învingătoare semifinala 1 – Învingătoare semifinala 2 (Moscova)

Toate partidele vor fi transmise în direct pe canalele TVR.
ok
SECUNDATV.RO folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG13 2012.