Exim Bank

the GROUP

Borsec

Samsung

Carrefour

Deichmann

Dedeman

Metro

Auchan

 

Cotnari

ComputerLand

Sony

Arctic

Dacia

Rompetrol

Penny

Selgros

POLITICĂ: Guvernul depune lui la Parlament, pentru angajarea răspunderii, proiectul de alegerere a primarilor în două tururi / 

Breaking News:
 

Meci de foc pentru trupa lui Răzvan Lucescu la debutul în Europa League. Programul complet al zilei

Joi seara sunt programate meciurile din prima etapă a grupelor din Europa League.

Unul dintre cele mai atractive meciuri ale serii este duelul dintre PAOK Salonic, formația antrenată de Răzvan Lucescu, și Chelsea Londra.

Grecii pot profita de lipsa de interes a englezilor pentru această competiție și pot bifa un succes răsunător care ar încununa munca depusă de tehnicianul român pe banca lui PAOK.

De altfel, patru dintre vedetele lui Chelsea, în frunte cu Eden Hazard, au rămas la Londra, iar antrenorul Maurizio Sarri se pregătește să ofere șanse unor jucători precum Ethan Ampadu, Callum Hudson Odoi, Marcin Bulka sau Ross Barkley.

Programul complet al meciurilor de joi arată astfel:

19.55, Rapid Viena – Spartak Moscova (Telekom Sport 4)

19.55, Villarreal – Glasgow Rangers

19.55, Lazio Roma – Apollon Limassol (Digi Sport 4, Telekom Sport 3)

19.55, Olympique Marseille – Eintracht Frankfurt (Digi Sport 3)

19.55, Beșiktaș Istanbul – Sarpsborg

19.55, Genk – Malmo FF

19.55, Akhișarspor – FC Krasnodar

19.55, FC Sevilla – Standard Liege (Digi Sport 2, Telekom Sport 2, LOOK Sport)

19.55, Dinamo Kiev – FC Astana

19.55, Rennes – FK Jablonec

19.55, PAOK Salonic – Chelsea Londra (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, LOOK Plus)

19.55, MOL Vidi – BATE Borisov

22.00, AEK Larnaca – FC Zurich

22.00, Ludogoreț Razgrad – Bayer Leverkusen (Digi Sport 2, Telekom Sport 3, LOOK Plus)

22.00, Celtic Glasgow – Rosenborg Trondheim

22.00, RasenBallsport Leipzig – Red Bull Salzburg

22.00, FC Copenhaga – Zenit St. Petersburg

22.00, Slavia Praga – Girondins Bordeaux (Digi Sport 4)

22.00, Dinamo Zagreb – Fenerbahce Istanbul (LOOK Sport)

22.00, Spartak Trnava – Anderlecht Bruxelles

22.00, Arsenal Londra – Vorskla Poltava (Digi Sport 1, Telekom Sport 1)

22.00, Sporting Lisabona – Qarabag Agdam

22.00, Dudelange – AC Milan (Digi Sport 3, Telekom Sport 2)

22.00, Olympiakos Pireu – Betis Sevilla (Telekom Sport 4)

5 Shares