Exim Bank

Borsec

Dedeman

 

Cotnari

ComputerLand

Arctic

Dacia

POLITICĂ: Nicușor Dan vrea să îl demită pe șeful Direcției Juridice a PMB / Numai că Adrian Iordache a acupat funcția prin concurs /BEC: Nicușor Dan a câștigat alegerile cu 42,76% – rezultate parțiale (96,95%) / Gabriela Firea a obținut numai 37,98% dintre voturi / Pe locul 3 se află Traian Băsescu: 10,98% / 

Breaking News:
 

Începe Gala Tânărului Actor HOP 2020, la Amfiteatru TNB. Program complet

Gala Tânărului Actor HOP, ediția a 23-a, începe joi la ora 21.00, sus pe teatru, la Amfiteatru TNB.

Afișul Glei HOP 2020. by Gigi Căciuleanu, grafica Adi Bulboacă

Publicul este invitat să urmărească online evenimentul transmis prin livestreaming pe site-ul Galei HOP www.galahop.uniter.rope contul oficial de Facebook al Galei HOP https://www.facebook.com/GalaHopGalaTanaruluiActor și pe contul oficial de YouTube, UNITER ROMANIA.

Timp de 3 zile, între 3 și 5 septembrie, 24 de tineri dansactori vor concura pentru trofeele HOP și pot fi votați online pe parcursul zilei de duminică6 septembrie, până la ora 19.00 https://galahop.uniter.ro/votul-publicului-2020/. 

Votul publicului contează! Premiul Publicului va fi anunțat în cadrul festivității de decernare a premiilor, duminică, 6 septembrie, ora 22.00.

GALA TÂNĂRULUI ACTOR HOP, ediția a XXIII-a
3-6 septembrie 2020
Teatrul Național „I. L. Caragiale” din București
Amfiteatru
PROGRAMUL EVENIMENTULUI
Joi, 3 septembrie

 21.00 Deschiderea Galei HOP 2020

Concurs secţiunea Individual

Mădălina Mușat

Radu Anastas

Claudia Moroșanu

Ileana Ursu

Vlad Haneș

Concurs secţiunea grup

„Pe lună”, cu Bianca Temneanu şi Iulian Trăistaru

Vineri, 4 septembrie

21.00 Concurs secţiunea Individual

Teodora Daiana Păcurar

Georgiana Vișan

Răzvan Omotă                 

Cristina Tudor

Dragoș Ioniță

 Concurs secţiunea grup

„Unu pe doi”, cu Ana Baciu și Bianca Temneanu

„Dictum Meum Pactum”, coordonat de Teodora Velescu,

cu Alexandru Ionescu, Robert Iosif şi Alexandru Petcu

Sâmbătă, 5 septembrie

21.00 Concurs secţiunea Individual

Iulia Popa

Iulian Trăistaru

Marina Munteanu

Alexandra Oiște

Nicolae Dumitru

Patricia Gavril

Concurs secţiunea grup

„Conflictual”, cu Niko Becker, Andrei Dominte, Andrei Mărcuță şi Iulian Trăistaru

Duminică, 6 septembrie

21.00  Spectacol invitat în afara concursului

„Iona” de Marin Sorescu, coordonarea scenică Victor Ioan Frunză,

cu Lari Giorgescu, Adrian Nour, Lucian Maxim,

muzica originală Lucian Maxim, scenografia Vladimir Turturică,

costumele Corina Boboc, producător Teatrul Dramaturgilor Români, București

22.00 Festivitatea de decernare a premiilor

        

0 Shares
Se citește acum ...
-- publicitate --
video - emisiuni tv